עולם הפורומים של הטלוויזיה החינוכית

 

"רפואה שלמה" - מגזין הבריאות האיכותי מבית הטלוויזיה החינוכית, מעניק לכם עוד הזדמנות ללמוד כיצד לשמור על בריאותכם. בפורום שלנו תמצאו קהילה שוקקת ותומכת לבני הגיל השלישי. מקום לשאול שאלות, להעניק עצות, לחפש "תרופות סבתא", להכיר את זכויותיכם הרפואיות ולפגוש מומחים מובילים בתחומם.
ברוכים הבאים לתיבת אוצרות הילדות של הטלוויזיה החינוכית. כאן תמצאו בית חם לאוהבי הנוסטלגיה הישראלית. אתם מוזמנים לאתגר אותנו בבקשה לפרקים נשכחים, תכניות שתרצו לצפות בהן שוב, שאלות לגבי שחקנים, שירים וקטעים שנמצאים עמוק בתוך הארכיון העשיר של הטלוויזיה החינוכית.
"ערב חדש" תכנית האקטואליה הוותיקה בישראל מזמינה את הצופים להצטרף לדיון בנושאים הבוערים שעל סדר היום. בקהילת "ערב חדש" תפגשו בכל יום את מיטב העיתונאים והמומחים, לצד אורחים נבחרים שהשתתפו במהדורה היומית. כאן תוכלו להעמיק בנושאים החשובים, להביע דעה, לצפות בקטעים נבחרים וללמוד על מאחורי הקלעים של תכנית החדשות המצליחה.
"עושים סדר חדש" - תכנית אקטואליה עדכנית שמניחה על שולחן הדיונים סדר חברתי חדש ואמיץ. בן כספית וגל גבאי עושים לנו סדר בים המלל בחדשות ובעיתונים. אתם מוזמנים להצטרף לאולפן, להביע דעה, למתוח ביקורת, למחות או להסכים על כל הנושאים החשובים שטופלו בתכנית. אצלנו תפגשו את מיטב האורחים והמומחים שימשיכו את הדיון הנוקב, מאולפני החינוכית היישר אל דפי הפורום.
בכל יום ראשון 22:00 מיטב הקולנוע העולמי
בכל יום ראשון 22:00 מיטב הקולנוע העולמי

הורדות

סגור